Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında Genel Bilgiler

Batı Yakası Organizasyon

Kurumsal Bilgiler

OR-CEN TURİZM ORGANİZASYON İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK ULAŞTIRMA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Şirketimiz organizasyonlardaki farklılığı ön plana çıkarmayı amaç edinen, "Bizimle farkı keşfedin" sloganı ile yola çıkan bir organizasyon ve etkinlik firmasıdır. Tüm özel günlerinizde her şeyin kusursuz ve unutulmaz olmasını istediğinizi biliyoruz. Organizasyonlarınızı başından sonuna genç, dinamik ve tecrübeli bir ekiple sahiplenip, sizleri Hayal ettiğiniz organizasyonlar ile buluşturuyoruz.

"BATIYAKASI" tescilli bir markasıdır.

Vizyonumuz

Geçmişten gelen tecrübemizi yeniliklerle birleştirip, hizmet ve ürün kalitemizi sürekli geliştirmek organizasyon sektöründe güvenilir ve tercih edilen firma olma özelliğimizi başarıyla sürdürmek.

Misyonumuz

Tüm organizasyonları, sizlerin ve davetlilerinizin memnuniyetini ön planda tutarak istekleriniz ve önerilerimiz doğrultusunda düzenleyip; değerli müşterilerimize bütçeleri dahilinde en kaliteli hizmeti ulaştırmak.

Değerlerimiz

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek, Batı Yakası Organizasyon olarak müşterilerimizin yanında olmak , ürün ve hizmetlerimizi en doğru şekilde sunmak

Kalite Politikamız

Sürekli iyileştirmeden taviz vermeden Kalite Yönetim Sistem Şartlarını uygulamaya, yasal mevzuatın ön gördüğü şartlara uyarak sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumaya, maksimum seviyede çaba gösteren bir şirket olmak.

Sosyal Medyada Paylaş